Işık Şelaleleri

Işık Şelaleleri

Organizasyonlarınızda kullanacağınız ışık şelalesi ateşi yeri ve zamanlaması profesyonellerin elinde olunca gecenize ayrı bir farklılık katacaktır. Kapalı mekanda yapılacak şelale ateşi gösterileri için öncelikle mekanı kontrol etmeden olur demiyoruz, teknik ekibimizle beraber mekanın havalandırması, tavan yüksekliği kriteri kontrol edildikten sonra işi kabul ederiz yada etmeyiz, bu kriterler mekanda kullanılacak şelale ateşi için çok önemlidir.
Her hangi bir sorunla karşılaşmak istemiyorsanız yaptığı işte deneyimli, hangi malzemeyi nerede nasıl kullanacağını ve malzemeyi tanıyan personelimizden yardım alabilirsiniz.
proteknik indoor şelale ateşi gösterisi hakkında rezervasyon, bilgi ve yardım almak için 24 saat bizleri arayabilirsiniz. Işık şelalesi (şelale ateşi) sadece düğün değil,hayal gücünüzü zorlayabileceğiniz her yerde uygulanabilir bunlar konserler, açılışlar, okul mezuniyet baloları, ödül törenlerireklam ve dizi film çekimleri olabilir.

Örneğin nikahta evet dendiğinde arka fonda(yakıcı özelliği olmayan indoor malzemeler), ilk dansta, pasta keserken, kısacası sizin isteğiniz doğrultusunda her hareketinizde çok farklı diğer sahne efektleriylede bulunduğunuz mekan hareketlendirilir.